Ads, Analytics, Marketing

Sekiau ir susekiau!

Laikas pakalbėti apie hobius. Ši tema gali nuvesti labai toli. Ji tinka pokalbiams bare, darbo pokalbiuose ar net kur nors, pavyzdžiui, Islandijoje valčių nuomos punkte. Šį kartą apie vieno iš Ignų hobį sekti žmones.

Tas seklio instinktas mus visus užvaldė kartu su įsigalėjusiais socialiniais tinklais. Sekame žmones, kurių asmeniškai nepažįstame, tačiau laikui bėgant atrodo, kad jie geri mūsų draugai, o kartais apie juos žinome daugiau nei apie savo giminaičius.

Aš esu vienas iš „Traffic Medium“ komandos narių vardu Ignas Šalnaitis. Ir nors man socialiniai tinklai yra labiau darbo vieta ir įrankis, tačiau kaip asmuo aš taip pat turiu nemenką būrį sekamų personų.

Galiu pastebėti, kad tokių, kurie kuria kokybišką žinių srautą, naudingą ir įdomų turinį, tikrai nėra itin daug. Atrodo, kad socialiniai tinklai paliečia didžiąją dalį interneto vartotojų, bet kurti turinį jį net nebando. Kartais neturi laiko, kartais tingi, o kartais tiesiog nemoka. Kad ir kaip bebūtų dabar žinią apie savo veiklas, pomėgius, darbus, nuotykius ar net asmeninį gyvenimą skleisti yra labai paprasta, patogu.

Tikras malonumas taip pažinti žmones, kurie įkvepia, kurie dalinasi išties smagia informacija ar net ima ir įtraukia į vieną ar kitą veiklą. Sugalvojau juos pakalbinti. Dažniausiai po tokio pokalbio būnu gavęs tiek energijos ir gerų emocijų, kad jos liejasi per kraštus. Tada sulaukiu įrašo ir suskumbu juo dalintis su visais. Mielai kviečiu paklausyti, kas žino, gal kada pasimatysime įrašų studijoje.

Įrašus galite rasti ir Spotify, Youtube platformose. Mane kviečiu susekti FB tinkle.