Ads, Analytics, Marketing

Laisvai samdomi profesionalai

Lankstus laiko planavimas, visa reikiama įranga kuprinėje ar tiesiog švarko kišenėje, duomenys – „debesyje“. Tai mūsų kasdienybė, o kas tie „mes“?

Laisvai samdomi profesionalai yra sąvoka, kuri vis drąsiau tariama ne tik sostinių verslo rajonuose ar ten, kur darbo kultūra jau senokai peržengė pirmapradžiam fabrikui būdingas ribas, bet ir, pavyzdžiui, kalbant su močiute.

Jei Jūsų močiutė labai apsidžiaugs, kai ją aplankysite kaime eilinį rudens antradienį, tai šypseną jos raukšlėtame veide pakeis klausimas, o kodėl tu ne darbe? Ar viskas gerai? Ar neskursti? Ką dirbi?

Paaiškinti gal ir pavyks, bet tai bus labiau besąlygiškai mus mylinčių senelių diplomatiškumas. Tai jokia bloga valia, tai tiesiog rūpestis, kad anūkas ar anūkė būtų doras pilietis. T.y. dirbtų, mokėtų mokesčius, užsidirbtų, laikytųsi tam tikros darbo drausmės.

Taip, laisvai samdomas darbas yra tam tikras narkotikas ta prasme, kad kartą pabandęs retas vėl mielai susižavi griežtai fiksuotomis darbo valandomis, nuobodžiais biurais ir visais kitais menkai romantiškais samdomo darbo atributais. Taip, yra daug fantastiškų biurų, iš kurių nesinori išeiti. Taip, smagu nuolat būti tarp pozityvių žmonių. Komandinis darbas yra tikrai našus ir turi daugybę privalumų. Bet visus gerus dalykėlius gali turėti ir laisvai samdomi darbuotojai.

Todėl mes sugalvojome suvienyti jėgas, dalintis savo patirtimi, įgūdžiais. Taip pat – kartu ieškoti klientų, dalintis rekomendacijomis, naudingais kontaktais ir ta laisve „užkrėsti“ tuos, su kuriasi dirbame, kurie mus samdo ir kurie nori pačių geriausių rezultatų.

Šį įrašą parašiau autobuse grįždamas iš viešnagės pas močiutę. Galiu parašyti ir Jums. Kreipkitės.