Ads, Analytics, Marketing

SEO tekstai

SEO tekstai – tai tas žodžių junginys, kuris vis dar kelia daugiau klausimų negu atsakymų. Taip, sudėlioti tekstą jau kartais tampa iššūkiu, o dar čia tos trys raidės. Prireiks pagalbos?

Dėstydamas paskaitas apie kūrybinį rašymą arba konsultuodamas socialinių tinklų administravimo ir komunikacijos klausimais dažnai pusiau juokais, pusiau rimtai sakydavau, kad, jei visuomenės raštingumas mažėja, tuomet man daugėja darbo.

Tai toks juodas humoras, o gal net labiau juokas pro ašaras, nes taip pokštaudamas neįvertinau keleto svarbių faktorių. Pirmas svarbus dalykas yra tas, kad neraštinga visuomenė tam tikru momentu tiesiog ima ir pradeda nebevertinti to raštingumo. Tai gali būti ir savotiškas savų kompleksų maskavimas, bet, žiūrint iš vartotojo pusės, galima daryti ir tokią prielaidą, kad ta beraštystė tiesiog ima viršų. Ir niekam nebereikia gero turinio, o ką jau kalbėti apie turinį be klaidų (rišlų turinį). Gerai jau gerai – kalbu kaip pakankamai siauro mąstymo konservatorius ir žinoma pripažįstu, kad „Turinys yra karalius“.

Taip pat neverkšlenu ir tikrai su nuostaba stebiu pokyčius. Labai įdomu iš antropologinės perspektyvos. Kažkas ir mane bei mano kolegas taip stebėjo, kai mes rašėme tinklaraščius, kai nagrinėdavome pačias įvairiausias temas – nuo savo kuriamo meno iki miesto, kuriame gyvename problemų, nuo interneto juokelių iki ekonominių temų. Smagu prisiminti ir pastebėti tai, kad daugelis mano pažįstamų tinklaraštininkų, žmonių, kurie nuolat tobulino savo rašymo įgūdžius, išaugo į įvairių sričių profesionalus, netgi nuomonės formuotojus. Jie užima aukštus postus, kuria savo verslus, toliau tyrinėja pasaulį ir – rašo.

Prie rašymo vis grįžtu ir aš, o paskutinius kelerius metus sukūriau išties nemažai tekstų, kurie su SEO specialistų pagalba tapo puikiu tiek vartotojams, tiek ir paieškos sistemų robotukams patinkančiu turiniu. Kartais, kai reikia parašyti nesikartojančius tekstus apie 21 iš pirmo žvilgsnio panašią prekę ar paslaugą, atrodo, kad neįmanoma tai padaryti žmonėms patrauklia kalba, kad tai tikras galvos skausmas. Bet tik reikia susikaupti ir finišas būna išties saldus.

Jei ieškote profesionalių SEO tekstų, kokybiškų tekstų ir norite tapti smagaus kūrybinio proceso dalimi, mielai kreipkitės.